MedyaKule Tarafsız Haber Platformu
Kurukafa

İstanbul Yeni Havalimanı’ndan yapılacak ilk iki seferde yer kalmadı!

Bu haber 12 Ekim 2018 - 18:00 'de eklendi ve kez görüntülendi.
İstanbul Yeni Havalimanı’ndan yapılacak ilk iki seferde yer kalmadı!


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı taşıyan uçağın 21 Haziran’da İstanbul Yeni Havalimanı’na ilk inen uçak olarak tarihe geçmesi sonrası vatandaşlar da 31 Ekim çarşamba günü yapılacak ilk tarifeli seferde yer almak için THY’nin rezervasyon sitesine girerek bilgi alıyor.

İlk tarifeli uçuşta ilk yolcular olarak tarihe geçmek isteyenler, THY’nin ilk tarifeli uçağın ne zaman ve nereye yapılacağını açıklaması sonrası ilk sefere rezervasyon yaptırmak istedi.

Yeni Havalimanı'nda THY’nin ilk uçuş fiyatları belli oldu!

İLK İKİ SEFERDE YER KALMADI

İstanbul Yeni Havalimanı’ndan içinde protokolün de yer alacağı ve geniş bir katımın olacağı saat 11:10’da Ankara’ya havalanacak TK2124 sefer sayılı THY uçağına rezervasyon yaptırmak isteyenler “dolu” uyarısıyla karşılaştı.

İkinci tarifeli sefer olacak TK2125 sefer sayılı saat 13:30’daki Ankara-İstanbul Yeni Havalimanı uçuşunda da yer kalmadı.

İstanbul Yeni Havalimanı'nın biletleri satışa açılıyor

AYNI GÜN ANCAK KIBRIS’A YER VAR

Aynı gün son uçuşun yapılacağı TK978 sefer sayılı saat İstanbul Yeni Havalimanı-Ercan seferinde ise bugün saat 13:17’de rezervasyon sayfasına girenler “yer var” bilgisiyle karşılaştı.

Boeing 737/800 tipi uçaklarla gerçekleştirilmesi planlanan seferler haftalık 7 frekans olarak icra edilecek.31 Aralık’ta gerçekleşecek büyük taşınma sonrasnda THY, tüm operasyonu Atatürk Havalimanı’nda yeni havalimanına aktaracak bir planlama yapacak.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER