MedyaKule Tarafsız Haber Platformu
Kurukafa

BKR BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ

Degisen ve gelisen dünyada teknolojiyi BKR BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ  olarak yakinda takip ediyoruz ve müsteri odakli çözümler üretiyoruz. Konusunda uzman profesyonel kadromuz görsel tasarimlari inovatif fikirleri ile birlestirerek sizlere sunuyor. Baktigimiz zaman BKR BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ  olarak web yazilim ,web tasarim , reklam yönetimi , sosyal medya ,e-ticaret danismanligi ,sosyal medya danismanligi gibi birçok profesyonel hizmet veriyoruz. 

Firmamiz müsterilere verdigi tüm hizmetlerin her asamasinda müsterilerini haberdar etmektedir. Projeler gelistirirken müsterilerimizin marka degerini göz ardi etmeden projeler gelistiriyoruz. BKR BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ  olarak kosulsuz müsteri memnuniyetini hedefliyoruz. Kurumsal ve bireysel web çözümlerimiz ile sizlere kesintisiz hizmet vermeyi amaçlamaktayiz. Kreatif ve yeniliklere açik projeler çagin gereklerine uyum sagliyoruz.

 

                      

Konusunda uzman genç ve dinamik ekibimiz her projeyi baslarken o projeye büyük bir askla inovatif fikirler üretiyor . BKR BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ  olarak müsterilerimizi sert rekabet kosullarinin yasandigi web sektöründe sizleri her zaman rakiplerinizden bir adim önde tutmayi amaçliyoruz. 
Web dünyasinda ürettigimiz yüzlerce basarili proje ile büyüye bir aileyi sizlerde bu aileye katilmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Projeleri üretirken markanizi her ortamda basarili bir sekilde temsil etmesine ve uzun ömürlü olmasina dikkat ediyoruz. Her proje öncesi fizibilite çalismasi yaparak rekabet kosullarini arastiriyoruz. 

BKR BİLİŞİM İNTERNET TEKNOLOJİLERİ  ürettigi her projede müsteri memnuniyetini önemseyerek büyüyen bir ailedir. Seo (Search Engine Optimization ) ürettigimiz her projede sitelerin iç ve dis Seo çalismalarini yapiyoruz. Arama motorlarinda hedef kelimelerde müsterilerimizin yükselmesini saglayarak yeni müsteriler kazanmasini ve satis grafiginin artmasini sagliyoruz. Uyguladigimiz Seo islemleri tamamen dogal olmakla birlikte kalici Soe uyguluyoruz. Firmanizi sosyal medya sitelerinde en iyi derece temsil ederek hedef kitleniz ile bulusmanizi sagliyoruz. Sizlerde profesyonel web çözümlerimiz hakkinda bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

Firma Yetkilisi Tahsin Bakır
Yetkili Telefon 5356828894
Telefon 5356828894
Faks
Web Sitesi www.bkrbilisim.com
E-Posta info@bkrbilisim.com
Firma Adresi Ekşioğlu mahallesi mevlana caddesi 83 sokak no:5 Çekmeköy
İl / İlçe İstanbul
Sektörler Bilişim
Bu firma 12 Temmuz 2018 - 17:04 'de eklendi ve kez görüntülendi.
SON EKLENEN FİRMALAR