MedyaKule Tarafsız Haber Platformu
Kurukafa

Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul’dan müjdeyi verdi!

Bu haber 22 Haziran 2018 - 11:55 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul’dan müjdeyi verdi!

Reisicumhur ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin Kartal mitinginde ehemmiyetli izahlarda bulundu. Erdoğan, Kartal'dan verdiği büyük müjde ile İstanbul Anadolu Yakası'nın sıhhat meselesinin tamamiyle çözüleceğini ve sağlık alanında olanakların yeni kurulacak olan şehir hastanesi ile artacağını dile getirdi. Erdoğan Kartal'daki izahında bu arada Kılıçdaroğlu'nun SSK Genel Başkanı olduğu dönemde yaşanan büyük krizleri de anımsattı. İstanbul'u son 16 senede yapılan dev projeler ile şaha kaldıran AK Parti'nin erişimden, sağlığa, alt yapıdan, eğitime kadar büyük devrimleri olmuştu. Şimdi yeni yapılacak bu şehir hastanesi ile İstanbul'un modernize edilmiş sağlık sistemi de büyük bir ivme kazanmış olacak.

Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'dan müjdeyi verdi!

ERDOĞAN'IN AÇIKLAMALARINDAN SATIRBAŞLARI:

Kartal'a neler yaptığımızı en iyi siz biliyorsunuz, İstanbul'a ne yapıldığını en iyi siz biliyorsunuz. İnanıyorum ki Kartal 24 Haziran'da bizi yalnız bırakmayacak. Biz İstanbul'a Büyükşehir Belediye Başkanı olduğumuz vakit bu Kartal'ın hali neydi? Biz size efendi olmaya değil hizmetkar olmaya geldik. Anımsayın o Kartal'ın halini. Buraları bir kaza haline getiren biziz, işte bizden sonra bu CHP anlayışı burada, nasıl hoşnut musunuz? Var mı hizmet? Kartal'daki bütün bu sahil tertip etmesini biz yaptık, biz. Benim Kartallı kardeşim şu sahillerde rahat gezsin diye biz yaptık. Kartal'a son 16 senede 3 katrilyon yardım yaptık. Bu dediğim belediye hariç, biz belediyedeyken yaptıklarımızı saymıyorum.

"BİR GÜN ÖNCE AHABER-ATV ORTAK YAYININI İZLEMİŞSİNİZDİR…"

Allahın izniyle bu pazar değişik olacak. Bir gün evvel Ahaber-ATV ortak yayınını izlemişsinizdir. Orada bir çok şeyi anlattık. Bu Bay Muharrem'in size bir yararı olabilir mi? Bakıyorsunuz devletin memuru ile nasıl küfürlü konuşmalar. Bunlara Osmanlı tokadı atmaya hazır mıyız? Benim yurttaşım inanıyorum ki şart olan dersi verecek.

TÜRKİYE'Yİ DÖRT TEMEL TAŞ ÜZERİNDEN YÜKSELTECEĞİZ

Pazar günü cumhurbaşkanlığı seçiminde sizden aldığımız icazetle yola devam edeceğiz. Durmak yola devam. Mart 2019 mahalli seçimlerde de gerek büyükşehir gerek Kartal'ı almamız gerekli. Türkiye'yi dört temel taş üzerinden yükselteceğiz. Eğitim, sıhhat, adalet, emniyet. Peki bunları yükseltiyor muyuz? Eğitimde 280 bin derslik yaptık Türkiye'de. 580 bin öğretmen atadık. Sınıflarda artık kitaplarımızı fiyatsız olarak buluyoruz. Diyorlar ki ne yaptılar. Bunların hepsini biz yaptık. Benim sınıfımda 75 talebe 100'ün üzerinde olan sınıflar da vardı. Şimdi sınıflarda kural dışı vaziyetler hariç 32 talebe var.

İŞTE NASIL KÜFÜRLER ETTİĞİNİ GÖRÜYORSUNUZ, DİNLEDİNİZ DEĞİL Mİ?

Biz sizlerle pazara kadar değil kabre kadar beraberiz. Sıhhatte çekilen vaziyetleri biliyorsunuz. Şimdi vaziyet nasıl? Bay Kemal'in SSK Genel müdürü olduğu vakit çektirdiği sıkıntıları biliyorsunuz değil mi? Şimdi bizim Kartalımızda devlet hastanemiz var mı?

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER