MedyaKule Tarafsız Haber Platformu
Kurukafa

Reisicumhur Erdoğan: Bunların hayatı yalan

Bu haber 23 Haziran 2018 - 15:33 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Reisicumhur Erdoğan: Bunların hayatı yalan

Reisicumhur Erdoğan, İnce’nin Ankara mitingine 75 bin, İstanbul mitingine ise 280 bin kişinin katıldığını belirterek, “Bunların hayatı yalan” diye konuştu.

Reisicumhur Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları:

"Kardeşlerim bugün 5. mitingimiz. Küçükçekmece'den selamlar getirdim sizlere. Kampanya'ya Eyüp Sultan'dan başlattık, dedik ki kampanyayı da burada bitirelim. Ben bugünkü katılımı görünce yarın zaferle çıkacağımızdan eminim. Yarın akşam allahın izniyle Eyüp Sultan'ı izleyeceğim. Demokratik bir şekilde sandıkları patlatıyor muyuz. Herkesi arayacağız. Sandığa gitmelerini sağlayacağız. Nasıl olsa seçimi kazandık havasına girmeyeceğiz. İstanbul'un tamamında, Türkiye'nin tamamında tüm akrabalarımızı arayalım. Sandığa gitmeye erinmeyelim."

 

" PKK'VEYAHUT HDP'YE DE SANDIKLARDA DERSİNİ VERECEĞİZ"

"CHP vaktinde açık rey, saklı sayım yapmıştır. Önceden CHP bunu yaptı. Sayımı kimse görmedi. Onun için aynısını PKK Güneydoğu'da da yaptı. İstedikleri gibi damga bastılar kendilerine ve HDP'yi sandıklardan çıkardılar. Benim güneydoğu'daki kardeşlerim buna dikkat etsin. Buradan güneydoğu'ya sesleniyorum. Korkuyu korkutun kardeşlerim. PKK'veyahut HDP'ye de sandıklarda dersini vereceğiz. Osmanlı tokadına hazır mıyız? Türkiye'de devran değişecek. Yeni idare sistemi ile değişecek. Yola çıkarken Türkiye'yi yükselteceğiz dedik. Erişim, enerji, eğitim, tarım, dış siyaset, kültür-sanat her alanda şahlandık, şahlanmaya da devam edeceğiz."

"TÜRKİYE'Yİ HER ALANDA ŞAHLANDIRDIK"

"Türkiye'nin ihracatı daimi artıyor. IMF borcumuzu sildik hem de borç dahi verdik. Bu hale geldi ülkemiz. Bunlar durup dururken olmadı ki. Bay Kemal de ne yaptınız diyor. Bunlar böyle işte. Yahu siz ne yaptınız siz? Marmaray'ı, Avrasya Tüneli'ni, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'nü siz mi yaptınız? Biz yaptık biz. Bunlar yeniliği ve şahlanmayı kabul edemiyorlar. Biz yaparız, onlar laf söyler. Biz hizmet politikası yürütüyoruz. Tabii biz bu millete efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya geldik. Biz bu anlayışla devam edeceğiz. Eşek can verir kalır semeri, insan can verir kalır yapıtı. Biz yapıtlarımızla kalacağız inşallah. Yarından sonra inşallah kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bu yüzden kuvvetli Reisicumhur ve kuvvetli meclis diyoruz. Çok çalışacağız. Boşluk bırakmayacağız. Yarın akşam rakamlar izah ettikten sonra allahın izniyle zaferimizi kutlayacağız."

'EMNİYETTEN RAKAM ALDIM 280 BİN'

Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan, Eyüpsultan kaza mitinginde yurttaşlarla buluştu. Eyüpsultan alanını dolduran kalabalığa seslenen Erdoğan, sıhhat ve eğitim alanında atılan adımları anlattı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER