MedyaKule Tarafsız Haber Platformu
Kurukafa

Son dakika: İHA’nın belirlediği 4 terörist etkisiz hale getirildi

Bu haber 23 Haziran 2018 - 16:09 'de eklendi ve kez görüntülendi.
Son dakika: İHA’nın belirlediği 4 terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika haberi… Muharrem İnce’nin CHP seçmenine yaptığı tehlikeli çağrı ile ilgili konuşan Mahir Ünal, “Şimdi daha daha gerçekleşmemiş bir seçime yönelik bir şaibe ve itibarsızlaştırma çalışmasının olduğunu, bilhassa CHP ve Muharrem İnce kaynaklı yürütüldüğünü görüyoruz. Başka bir deyişle şayet onlar geçmişlerine bakarlarsa şunu çok açık görecekler, açık oylama, saklı tasnifli seçimleri gördü bu ülke” diye konuştu. Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ise “Görülüyor ki sandıktan ümitleri yok. Seçmenlerini sanki teselli ediyorlar. CHP yeniden çamura yatıyor ve halkı sokağa çıkarmak istiyor” ifadelerini kullandı.

 

Son dakika: Ä°HA’nın tespit ettiği 4 terörist etkisiz hale getirildiHakkari Valiliği, Yüksekova ilçesine bağlı Buzul Dağları Aslan Bölgesi'nde sürdürülen terör operasyonuyla ilgili açıklama yaptı. Açıklamada, 4 teröristin yapılan hava harekâtıyla etkisiz hale getirildiği belirtilerek şöyle denildi:

"23.06.2018 günü ilimiz Yüksekova ilçesi Buzul Dağları Arsan Bölgesi'nde İHA ile tespit edilen 4 bölücü terör örgütü mensubu, icra edilen hava harekâtı neticesinde etkisiz hale getirilmiştir. Etkisiz hale getirilen bölücü terör örgütü mensuplarından birinin örgütün üst düzey sorumlularından olduğu değerlendirilmektedir. Konu ile ilgili adli tahkikat devam etmektedir."

IRAK'IN KUZEYİNE HAVA HAREKATI

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Irak kuzeyi Zap ve Hakkari'de gerçekleştirilen hava harekatı neticesinde bölücü terör örgütü mensubu 7 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı. 

TSK'dan yapılan yazılı açıklamada, "Irak kuzeyi Zap ve Hakkâri sınır bölgelerinde gerçekleştirilen hava harekâtları neticesinde bölücü terör örgütü mensubu 7 terörist etkisiz hale getirilmiştir" denildi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER